Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w (418) 860-9805.

X

Lider innowacji w budownictwie. Od 1993 roku.

Modul System S.A jest polską firmą specjalizującą się w nowoczesnych metodach budownictwa (prefabrykacja, offsite building, modern methods of construction). Od początku działalności wykorzystujemy potencjał budownictwa modułowego jako alternatywy dla metod tradycyjnych – kosztownych, długotrwałych, problematycznych dla inwestorów. Oprócz budynków o dużych gabarytach jesteśmy dostawcami specjalistycznych kontenerów technicznych dla dla telekomunikacji, wojska, przemysłu lotniczego.

Przez ostatnie 20 lat zrealizowaliśmy wiele inwestycji z partnerami lokalnymi i zagranicznymi.  Dysponujemy zakładem produkcyjnym i doświadczoną kadrą projektantów dla których nowoczesne budownictwo to pasja. Jesteśmy lokalnymi propagatorami idei nowoczesnego budownictwa prefabrykowanego, z którego od lat korzystają inwestorzy na świecie. Realizujemy najbardziej wymagające, kompleksowe projekty o różnej skali. 

Aktualności

 • Modułowe „Centrum Stworzone dla Zdrowia” w Warszawie

  Na zlecenie Firmy Connect Medica wyprodukowaliśmy i zamontowaliśmy 13-modułowy pawilon promocyjny, w którym zainstalowano ultranowoczesny, multimedialny system pozwalający na ocenę stanu zdrowia i kondycji fizycznej.

 • (647) 730-1215

  Za nami kolejna udana zagraniczna realizacja – tym razem w Norwegii, kraju od dawna z sukcesami korzystającymi z technologii modułowych.

 • 5044768232

  Na zlecenie firmy A2 – Strada Sp. z o.o. wyprodukowaliśmy telekomunikacyjne
  kontenery techniczne.

 • W sto dni wybudowaliśmy dwa przedszkola dla warszawskiej gminy Targówek

  Otwarcie dwóch nowych przedszkoli na warszawskim Targówku przyciągnęło kamery TVN, dziennikarzy Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej i Dziennika.